Niemodlin, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca - magazynier

Opole i okolice

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Na tereny: Śląsk; Bielsko-Biała i okolice.

Opis stanowiska: Osoby zatrudnione na ww. stanowisku będą zajmowały się towarowaniem automatów vendingowych na powierzonym terenie oraz reprezentowaniem firmy i zdobywaniem nowych punktów.

Wymagania:
-prawo jazdy kat. B;
-znajomość topografii na powierzonym obszarze;
-znajomość zasad gospodarki magazynowej;
-obsługa komputera;
-wykształcenie min. zawodowe;
-zaangażowanie;
-komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-doświadczenie w branży elektronicznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
-szkolenie;
-wynagrodzenie stałe + prowizja;
-umowę o pracę w stabilnej firmie.

Prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacja@gruburg.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Luty, 2011  18:58

Identyfikator: 274537

Wyświetleń: 5383